Akcesoria do kamer SJCAM

Jest 59 produktów.
Wyświetla 1 - 25 z 59 produktów
Akcesoria do kamer SJCAM znacznie ułatwiają posługiwanie się nimi i dają nam zupełnie nowe możliwości. Szczególnie polecamy specjalne uchwyty, które umożliwią wykonanie zupełnie nowych ujęć, z innej perspektywy, ale również całkowicie bezpiecznie i wygodnie. To przede wszystkim akcesoria do kamer SJCAM takie jak uchwyt na motocykl, czy pas do mocowania kamery na ramieniu. Bardzo popularny stał się monopod selfie, nazywany potocznie kijkiem sejfie. Uchwyt wypornościowy również ma swoich fanów, szczególnie wśród amatorów sportów ekstremalnych. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób użytkownik kamery, chce wykorzystać kamerę. Jeżeli wiesz, że będziesz miał zajęte ręce, a zależy Ci na stabilnym i dobrym nagraniu z pierwszej osoby – polecamy wspomniane wyżej uchwyty. Pamiętaj o tym, że kamerę możesz przymocować do siebie (biorąc pod uwagę różne części ciała, od głowy, przez korpus po ręce), do sprzętu z którego korzystać – tj. roweru, motocykla, paralotni, czy kasku lub nawet do psa, ponieważ i taki uchwyt pojawił się w naszym sklepie. Wszystkie uchwyty pozwolą Ci na ciekawe ujęcia w zapisie niezapomnianych wrażeń.
 
Oprócz wymienionych akcesoriów do kamer SJCAM, mogą nabyć Państwo oryginalne obudowy, baterie i ładowarki. Jedna bateria do kamer SJCAM pozwala na pracę przez ponad godzinę, dlatego warto zaopatrzyć się w zapasowy akumulator i podwójną ładowarkę. W naszej ofercie znajdziecie ładowarki do wszystkich dostępnych modeli kamer SJCAM, z pojedynczym lub podwójnym slotem, z możliwością ładowania w sieci, przez port USB lub zapalniczkę samochodową. Jeżeli chodzi o akcesoria do kamer sportowych SJCAM, polecamy również specjalny uchwyt i zestaw do auta, ponieważ jak wiadomo kamery SJCAM mogą być wykorzystywane jako rejestrator jazdy. Na naszej stronie dostępne są również karty pamięci, polecane przez producenta, z którymi kamery działają najlepiej i najbardziej optymalnie. Polecamy również serię zaślepek, silikonowych obudów lub kabelków AV do kamer. Nowością jest pilot bluetooth w postaci smartwatcha, który może być używany w modelach kamer SJCAM M20 i SJ6 Legend.
Akceptuje

Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.