Dla kamer M20

Jest 27 produktów.
Wyświetla 1 - 25 z 27 produktów

Kamera sportowa SJCAM M20 to kolejny krok w przód marki. Często nazywana jest hybrydą SJ5000X Elite i M10 – z racji na jej wygląd, ale również możliwości jak na przykład zapis video w 4K @24fps (3840*2160). Oprócz tego, model wnosi ciekawe i bardzo przydatne akcesorium – dedykowany pilot bleutooth.

Jeżeli chodzi o akcesoria do M20 to właśnie od pilota powinniśmy zacząć. Urządzenie zostało zamknięte w postaci niewielkiego smartwatcha z guzikami, który możemy nosić na ręku lub monopodzie. Smartwatch pozwala na szybką nawigację kamerą M20. Do wyboru użytkownik posiada następujące funkcje: przycisk Włącz/Wyłącz; Video/Foto; Wifi włącz/wyłącz. Dodatkowo urządzenie jest całkowicie wodoodporne. Do wyboru mamy jednak jeszcze szerokie spektrum kompatybilnych akcesoriów – od uchwytów, przez monopody, po przewody TV/AV. Model M20 posiada zmodyfikowaną, dedykowaną baterię oraz ładowarkę. Polecamy zaopatrzyć się w podwójną ładowarkę i extra baterię, aby zawsze mieć ze sobą backup.

Akceptuje

Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.