Dla kamer SJ6 Legend

Jest 28 produktów.
Wyświetla 1 - 25 z 28 produktów

SJ6 Legend w świecie SJCAM może spokojnie być symbolem innowacji. Model wniósł na rynek bardzo dużo świeżości. Wszystko dzięki podwójnemu wyświetlaczowi (jeden dotykowy LCD z tyłu, drugi poglądowy z przodu), ale również zastosowaniu po raz pierwszy zewnętrznego mikrofonu. Dzięki temu jakość nagrań audio znacznie się poprawiła. Do tego dochodzi jeszcze możliwość zapisu video w 4K( 4:3 ): 2880x2160 24ps.

Wykorzystanie po raz pierwszy zewnętrznego mikrofonu było odpowiedzią producenta na zapotrzebowanie użytkowników. Dedykowany mikrofon wyprodukowany przez SJCAM jest kompatybilny zarówno z modelem SJ6 Legend jak i SJ7 Star. Model może również wykorzystywać pilot bluetooth, co znacznie ułatwia posługiwanie się kamerą i jej nawigację. Nowością jest również specjalna bateria, której pojemność została powiększona do 1000mAh. Model posiada również nową, dedykowaną ładowarkę do akumulatorów. W naszej ofercie znajdzie się również specjalny zestaw do auta dla SJ6 Legend. Oprócz tego polecamy szeroki wybór uchwytów i mocowań, które stosuje się w zależności od potrzeb: jazdy na rowerze lub rolkach, kitesurfingu czy po prostu przyjemnych nagrań z urlopu.

Akceptuje

Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.