Dla serii SJ4000

Jest 32 produktów.
Wyświetla 1 - 25 z 32 produktów

Mimo że SJCAM wypuścił na rynek wiele modeli nowszej generacji, nie rezygnuje nadal ze swoich pierwszych, solidnych kamer z serii SJ4000. Nic w tym dziwnego, bo można na nich doskonale polegać. Seria SJ4000 plasuje się obecnie w bardzo dobrym przedziale cenowym, w stosunku do swoich możliwości i konkurencyjnych kamer sportowych.

Każdy użytkownik kamery sportowej SJ4000, SJ4000+ i SJ4000WiFi znajdzie w naszym sklepie spory wybór akcesoriów, które są w pełni kompatybilne. Polecamy przede wszystkim różnego rodzaju uchwyty i mocowania, dzięki którym będziemy mogli złapać jeszcze ciekawsze ujęcia, w wygodny sposób korzystając z kamery sportowej. W dziale znajdą również Państwo serie mocowań na przyssawki, które zamienią kamerę sportową w rejestrator jazdy. Dbając o użytkowników kamer sportowych serii SJ4000, posiadamy również dedykowane im filtry UV, silikonową obudowę, czy zaślepkę na obiektyw. Ze swojej strony polecamy szczególnie zaopatrzyć się w dodatkową baterię i podwójną ładowarkę, aby cieszyć się kamerą jak najdłużej.

Akceptuje

Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.