Dla serii SJ5000

Jest 32 produktów.
Wyświetla 1 - 25 z 32 produktów

Kamery sportowe SJCAM z serii SJ5000 przyniosły dużo ciekawych innowacji. Przede wszystkim producent skupił się na poprawie jakości zapisu, doskonaląc ją całkowicie w modelu SJ5000X Elite. Dzięki temu kamery te są nadal atrakcyjne i stanowią alternatywę dla wielu innych kamer w tym przedziale cenowym.

Akcesoria do kamer SJCAM z serii SJ5000 pozwalają na wielofunkcyjne wykorzystanie kamer. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na zestaw samochodowy, który zapewnia zarówno zasilanie i uchwyt, co pozwala używać kamer jako rejestrator jazdy. Kamery SJ5000, SJ5000WiFi i SJ5000X Elite doskonale radzą sobie w każdych warunkach, nawet 30m pod wodą, stąd warto zaopatrzyć się o np. uchwyt wypornościowy lub maskę do nurkowania z uchwytem na kamerę. W ofercie posiadamy również cały asortyment innych uchwytów, pozwalających wygodnie rejestrować wideo, w zależności od warunków i potrzeb. Do ważnych akcesoriów należą też filtr UV, silikonowa obudowa i zaślepka dedykowane modelom SJ5000. Polecamy również zaopatrzyć się w monopod selfie, niezależnie od wersji, który przydatny jest zwłaszcza podczas wakacyjnych wyjazdów.

Akceptuje

Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.