Postaramy się prowadzić nasz kanał na bieżąco. Póki co znajdziecie na nim sporo filmów anglojęzycznych, zapożyczonych z ogólnego, oficjalnego profilu SJCAM. Jest w nich sporo cennych wiadomości. Możecie np. sprawdzić jak wyglądają nagrania danych modeli pod wodą, jak prezentują się video z opcją Time Lapse i przede wszystkim – porównania obrazów nakręconych przy użyciu tych samych parametrów, używając kamer sportowych odmiennych marek, w tym oczywiście SJCAM.

Filmy użytkowników

Postaramy się jak najszybciej zapełnić kanał polskimi filmami z recenzjami i testami, jednak to filmy zrobione przez użytkowników są najchętniej widziane. Jeżeli macie ochotę, wysyłacie do nas filmy wykonane kamerami SJCAM, za Waszą zgodą opublikujemy je na kanale. Może to być pamiątkowy film z wakacji, weekendowego wypadu za miasto, zdobywania szczytów, nurkowania – po prostu wszystko, czym chcielibyście się podzielić z innymi użytkownikami SJCAM i nami.

Co dalej?

Planujemy zacząć cykliczną publikację materiałów na naszym kanale, które pomogłyby w dużym stopniu naszym odbiorcom. Przede wszystkim chcemy zamieszczać unboxingi i obiektywne recenzje produktów – kamer sportowych SJCAM i wybranych akcesoriów, z ekspercką poradą i opinią. Myślimy że kamery sportowe SJCAM zaprezentowane w ten sposób, pozwolą Wam jeszcze lepiej poznać produkt. Chcemy również zamieszczać video z testami, które mogą pokazać wszystkie możliwości danych modeli kamer SJCAM. Jeżeli macie jakieś sugestie – jesteśmy oczywiście na nie otwarci, prosimy zamieszczać je w komentarzu do artykułu. Pozdrawiamy!

KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO KANAŁU YOUTUBENa oficjalny profil SJCAM na TouTube