Kamery sportowe SJCAM zdobywają coraz większe uznanie na równi z ich wielorakim zastosowaniem. Te drobne urządzenie umożliwi nam nagranie filmu w wysokiej rozdzielczości High Definition i zrobienia całej serii pięknych, wyraźnych fotografii. W zestawie z właściwymi dodatkami, jesteśmy w stanie zamienić dowolną  kamerę sportową SJCAM w rejestrator jazdy, dzięki jej funkcji zapisu obrazu w pętli. Kamery naszej marki mają komponenty wyłącznie najwyższego sortu.

Na dniach nasza firma: Kompranet S.J. została oficjalnym dystrybutorem i przedstawicielem marki SJCAM. Dzięki temu możemy jeszcze lepiej służyć Państwu, zarówno w konsultacjach, sprzedaży, lepszej ofercie handlowej i serwisie asortymentu. Bezustannie dodajemy nowe produkty, zarówno akcesoria jak i same kamery SJCAM, abyście mogli być na bieżąco.

Kamery sportowe SJCAM mogą być nieodłącznym towarzyszem: podczas przechadzki jesiennej z rodziną, na wycieczce po Zachodniej Europie, w trakcie przejażdżki rowerowej czy nurkowania. Rób zdjęcia i nagrywaj wszystko w wysokiej rozdzielczości HD!

Zapraszamy na oficjalną stronę SJCAM, na której znajdziecie Państwo potwierdzenie tej informacji:

 

https://sjcamhd.com/international-contacts/

SJCAM Oficjalnie