Kamery sportowe SJCAM cieszą się coraz większym zaufaniem i zainteresowaniem. W związku z tym, stale rośnie liczba nowych użytkowników, którzy chcieliby, aby ich sprzęt działał jak najlepiej. Aby tego dokonać, należy odpowiednio użytkować swoją kamerę, wgrać aktualny software i po prostu dbać o nią. Właśnie dlatego, zdecydowaliśmy się na oficjalny support SJCAM, czyli wsparcie techniczne dla użytkowników kamer sportowych marki SJCAM. Co w nim znajdziemy?

Support SJCAM to przede wszystkim FAQ – najczęściej zadawane pytania. Zamieściliśmy w nich odpowiedzi na wszystkie pytania, które często kierowaliście do nas za pomocą facebooka, telefonicznie lub mailowo. Dzięki temu skrócimy czas uzyskania dla Was wskazówki na rozwiązanie bieżącego problemu. Znajdziecie tu również sugerowane przez producenta karty pamięci, których należy używać z kamerami SJCAM, ale również listę proponowanych programów do obróbki video. Dzięki supportowi SJCAM dowiecie się również jak połączyć kamerę z siecią WiFi lub wykorzystać dany model jako kamerę internetową PC.

Myślimy jednak, że najbardziej cennym dla użytkowników SJCAM działem, będzie ten poświęcony aktualizacji oprogramowania kamery. Wsparcie techniczne SJCAM poświęcone jest aktualizacji wszystkich dostępnych modeli kamer sportowych SJCAM. Oprócz szczegółowych wskazówek, które poprowadzą Was przez proces aktualizacji krok po kroku, na dole każdego artykułu znajdziecie pliki aktualizacyjne dla Waszych kamer, gotowe do bezpośredniego pobrania za darmo.

Wsparcie techniczne SJCAM pomoże również w ściągnięciu właściwej aplikacji mobilnej dla Waszych kamer, niezależnie czy posiadacie smartphone'a na systemie Android czy iOS. Aby umożliwić instalację oprogramowania każdemu użytkownikowi, znajdziecie tutaj kilka sposób na instalację aplikacji SJCAMZONE.

Zdecydowaliśmy się również, aby support SJCAM posiadał miejsce, z którego możecie pobrać za darmo instrukcje obsługi kamer, całkowicie w języku polskim. Być może sama instrukcja obsługi do danego modelu kamery SJCAM, rozwiąże Wasze problemy.

Możecie być pewni, że support SJCAM będzie na bieżąco aktualizowany. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i pytania, które być może z czasem trafią do działu FAQ – aby pomóc innym użytkownikom kamer. Będziemy Was informować o wszystkich aktualizacjach oprogramowania i umieszczać pliki do ściągnięcia z naszej strony wsparcia technicznego. Pamiętajcie że jesteśmy tutaj dla Was i nie zostawiamy żadnego Klienta w momencie kupna kamery SJCAM. Możecie na nas liczyć!

KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO WSPARCIA TECHNICZNEGO SJCAM

Wsparcie techniczne SJCAM